Montaż i serwis monitoringu, systemów alarmowych, automatyki bram

Automatyka bram

 

Coraz więcej właścicieli posesji nie wyobraża sobie wysiadania z samochodu w celu otworzenia bramy wjazdowej lub garażowej. Bramy z napędem automatycznym to rozwiązanie, które z roku na rok zyskuje na popularności. Nie tylko ze względu na ceny przystępniejsze, niż jeszcze kilkanaście lat temu, ale też wysoki standard urządzeń. By stać się właścicielem automatycznej bramy nie musimy wymieniać wyposażenia – wystarczy zaopatrzyć się w napęd, który będzie najbardziej odpowiedni dla naszych potrzeb.

Decydując się na takie rozwiązanie, warto poznać kilka faktów – tak, by mieć w pełni pod kontrolą zarówno zakup,  jak i dostęp na naszą posesję.

 

Rodzaje bram:

    • Bramy skrzydłowe– podczas wyboru napędu do tego rodzaju bramy należy pamiętać nie tylko o jego funkcjonalności, lecz także podstawowych parametrach, które mają wpływ na jego prawidłowe działanie, takich jak wielkość skrzydeł bramy, wymagany kąt otwarcia oraz intensywność pracy.  Innowacyjne napędy dostosowane są do różnorodnych rozmiarów, ciężaru, częstotliwości i szybkości otwierania bram skrzydłowych.
    • Bramy przesuwne–  napęd powinien być dostosowany do różnorodnych rozmiarów, ciężaru, częstotliwości i szybkości otwierania bram przesuwnych. Odpowiednio dobrany napęd bramy wjazdowej jest elementem odpowiedzialnym za komfort i bezpieczeństwo użytkownika. Niczym serce bramy wprawia ją w ruch, niezmiennie i niezawodnie kierując działaniem bramy.  
    • Bramy garażowe–  różnią się przede wszystkim budową oraz sposobem otwierania. W ofercie producentów bram garażowych są bramy uchylne, bramy segmentowe, bramy rolowane oraz bramy rozwieralne. Dobry i nowoczesny siłownik do bramy garażowej powinien być szybki i bezawaryjny, a także energooszczędny i maksymalnie bezpieczny w użytkowaniu.

 

 

 

Nasza firma oferuje kompleksową usługę, na którą składa się:

  • dobór odpowiedniego sprzętu
  • montaż oraz konfiguracja
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

 

Inteligentna instalacja,której częścią może być automatyczna brama integruje pracę wielu urządzeń. To ogromne ułatwienie skracające czas wykonywania codziennych czynności. Co więcej, obsługa domowej automatyki jest kwestią kilku kliknięć, pozwalających programować i kontrolować pracę urządzeń za pomocą domowego komputera, pilota, a nawet smartfona.
W chwili obecnej rynek oferuje na tyle dużo rozwiązań, że dla każdej bramy znajdzie się optymalne rozwiązanie. Warto jednak pamiętać, że automaty do bram to takie urządzenia, których wybór najlepiej skonsultować z monterem – oprócz gwarancji zyskujemy wówczas pewność dobrego doboru oraz poprawnego montażu urządzenia na bramie.

Scroll Up